Kampweken voor meer zelfvertrouwen!

7 t/m 16 jaar – Mei-, zomer- en herfstvakantie

kampen voor zelfvertrouwen

Herkenbaar? Jouw kind…

wil graag meer vrienden

is af en toe eenzaam

denkt vaak 'ik kan het niet'

mag meer voor zichzelf opkomen

is bang om fouten te maken

laat over zich heenlopen

Wij snappen dat je jouw kind meer gunt!

Ouders geven ons gemiddeld een 9,4

97% van de ouders raadt ons aan

Al meer dan 5000 kinderen/jongeren geholpen

250+ zelfvertrouwen kampen georganiseerd

Meer zelfvertrouwen in 3 stappen!

blank

INTAKEGESPREK

Een (kosteloos) gesprek van 45 minuten online of bij ons op kantoor in Utrecht. We stellen samen doelen op voor tijdens de kampweek.

blank

KAMP

3 tot 6 dagen vol theorieën, uitleg, oefenen en heel veel lol! Bij de start en het einde van kamp ben jij als ouder natuurlijk even aanwezig.

blank

STRALEN ALS EEN STER

Zie na afloop van kamp hoe jouw kind al het geleerde thuis toepast & straalt van zelfvertrouwen! Volg eventueel nog een nazorg traject.

Dit vonden anderen

zelfvertrouwen van Renée
zelfvertrouwen van Irene
zelfvertrouwen van Marieke
zelfvertrouwen van marie

Kampen voor zelfvertrouwen

Boek je een kamp voor de zelfvertrouwen boost? Dan kom je eerst (kosteloos) op intake, pas wanneer we samen besluiten dat kamp passend is volgt de betaling. Is kamp voor jullie te duur? De Ster kan hierin tegemoetkomen. Meer informatie over financiën vind je hier.

7 & 8 jaar

Startkamp

blank

€450 – 3 nachten

Startkamp 11

31 okt – 3 nov ’24

Otterlo

Startkamp 12

27 apr t/m 2 mei ’25

Locatie volgt

9 t/m 12 jaar

Sterkamp

blank

€695 – 5 nachten

Sterkamp 108

27 okt – 1 nov ’24

Rijssen

Sterkamp 109

27 apr t/m 2 mei ’25

Locatie volgt

Groep 8’ers

SterkID

blank

€695 – 5 nachten

De kampen van 2025 komen binnenkort online!

12 t/m 16 jaar

Stay Strong

blank

€695 – 5 nachten

Stay Strong 51

11 – 16 aug ’24

Hei- en Boeicop

Stay Strong 52

27 apr t/m 2 mei ’25

Locatie volgt

blank

Dit is de kamp leiding!

Alle kampleiding doet dit vrijwillig

Op een kamp van 32 kinderen gaan 16 leiding mee

Alle leiding heeft een VOG en zijn door ons geselecteerd

Ze zijn allemaal tussen de 21 en 40 jaar oud

Veiligheid is enorm belangrijk, op kamp hebben wij verschillende regels om dit te waarborgen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan een vier-ogen beleid.

Veelgestelde vragen

Zijn er aan de inschrijving kosten verbonden?

Nee, je betaalt nog niets als je je kind inschrijft. We bepalen namelijk eerst geheel vrijblijvend samen met jou en je kind of een kamp geschikt is en kans van slagen heeft. Dit voortraject bestaat uit een telefonische kennismaking, het invullen van pedagogische vragenlijsten en een persoonlijk intakegesprek met jou en je kind.

Welke stappen zijn er voorafgaand aan kamp?
 1. Je schrijft je kind in via onze website voor het kamp van jullie keuze en ontvangt direct een bevestigingsmail.
 2. We nemen zo snel mogelijk telefonisch contact met je op. Dit duurt nooit langer dan 10 dagen. Tijdens deze eerste kennismaking maken we samen een inschatting of kamp iets is wat bij je kind past. Zo ja, dan plannen we een afspraak in voor een intakegesprek bij ons op kantoor.
 3. Als we een afspraak hebben ingepland, ontvang je een bevestigingsmail met inloggegevens voor het invullen van een vragenlijst over je kind. Deze vul je in voordat je naar het intakegesprek komt.
 4. Het intakegesprek duurt ongeveer 45 minuten. Je bent daar zelf bij en je kind ook.
 5. Je kind vult samen met een pedagoog een vragenlijst in tijdens de intake. Je kind krijgt alle tijd om vragen te stellen aan de pedagoog. En hij of zij krijgt allerlei kampverhalen te horen, en foto’s en filmpjes te zien.
 6. Jij gaat, zonder je kind, ook in gesprek met een pedagoog. Zo krijgen wij een volledig beeld van je kind. En het is een goede manier om een laatste inschatting te maken of een vakantiekamp geschikt is voor je kind.
 7. Zijn we het er met elkaar over eens dat kamp een goede optie is? Dan gaan we er met zijn allen voor! Vanaf dat moment zijn er pas kosten aan ons traject verbonden. Heb jij of je kind nog wat langer bedenktijd nodig? Denk er dan thuis nog even rustig over na. Besluiten jullie dat een kamp toch niet de juiste keuze is? Dan wordt de inschrijving kosteloos geannuleerd.
Voor welke kinderen zijn jullie er?

Wij geven passende ondersteuning aan kinderen met:

 • Sociale angst (teruggetrokken, verlegen en/of weinig ruimte innemen)
 • Weinig zelfvertrouwen
 • Pestervaringen
 • Moeite met aanvoelen van de grens van de ander en/of zelf plagen of pesten
 • Moeite in het aangaan/onderhouden van sociale contacten
 • Onvoldoende sociale weerbaarheid
 • Faalangst
 • Problemen in de emotieregulatie
 • Negatief zelfbeeld of laag gevoel van eigenwaarde
 • Moeite met omgaan met veranderingen
Voor welke kinderen is kamp niet passend?

Onze kampen zijn helaas niet passend voor kinderen en jongeren in de volgende situaties:

 • Moeite om in een grote groep te functioneren (bijvoorbeeld door te grote angst of een te grote mate van impulsiviteit of overprikkeling)
 • Fysieke agressiviteit of een grote mate van gebrek aan zelfcontrole
 • Onvoldoende zelfreflectie
 • Hoge angst of spanning bij het niet thuis slapen
 • Onvoldoende motivatie voor het kamp bij kind/jongere
 • Suïcide problemen
 • Hechtingsstoornis
 • Speciaal onderwijs, met uitzondering van cluster 2 onderwijs

Wij kijken altijd naar het kind zelf en naar wat het kind kan leren van onze programma’s. De bovenstaande kenmerken vormen een richtlijn en zijn niet bepalend. Naar elk kind wordt als individu gekeken bij de intake. Wij laten ons hierbij niet leiden door diagnoses, maar stellen aan de hand van vragenlijsten en de intakegesprekken (met ouders en kind) zelf vast of ons programma geschikt is voor een kind en of wij verwachten dat het een succeservaring wordt.

Op onze vakantieweken zien wij veel kinderen en jongeren zonder diagnoses, maar ook met dyslexie, hoogbegaafdheid, AD(H)D of een vorm van ASS of DCD. Onderzoeken wijzen uit dat kinderen veel baat hebben bij onze programma’s. Vraag je je af of onze programma’s geschikt zijn voor je kind, neem dan contact op via coaches@stichtingdester.nl of bel ons op 020-428 1230

Waarom een kamp in plaats van een sociale vaardigheidstraining?

Bij ons op kamp leert je kind vaardigheden in een sociale omgeving. Het bijzondere van onze kampen is dat kinderen direct hun nieuw aangeleerde sociale vaardigheden oefenen. En dat alles binnen een veilige setting om zo hun zelfvertrouwen te laten groeien.

Wie zijn de begeleiders die meegaan op de kampen?

Er zijn altijd meerdere pedagogen en psychologen per kamp aanwezig. Onze groep begeleiders bestaat uit vrijwilligers die een passie hebben om kinderen te helpen die een extra steuntje in de de rug nodig hebben.

Onze begeleiders worden uitvoerig gescreend tijdens de sollicitatieprocedure en moeten in het bezit zijn van een Verklaring Omtrent Gedrag. De begeleiders op kamp zijn heel divers en werken in verschillende werkvelden.

Uit hoeveel kinderen en begeleiders bestaat de groep op kamp?

Op onze kampen gaan 16 tot 18 begeleiders mee, wanneer het een vol kamp betreft. Per kamp hebben we voor 32 kinderen plek, met uitzondering van Startkamp. Bij Startkamp is voor 20 kinderen plaats, omdat dit kamp voor een jongere doelgroep is (7-9 jaar). Een kleinere groep sluit beter op die leeftijd aan.

Hoe ziet het contact tussen het kind en het thuisfront eruit tijdens kamp?

Onze ervaring leert dat contact tussen ouder en kind vaak averechts werkt. Wij hebben er daarom voor gekozen dat er geen contact is tussen jou en je kind gedurende de week. Uiteraard brengt de kampleiding je op de hoogte als er iets is. En je krijgt een noodnummer van kamp, mocht je ons willen bereiken. Verder sturen we 1 à 2 mails met informatie over de activiteiten die je kind doet op kamp en wat je kind heeft geleerd. Staat je vraag er niet tussen? Stuur ons een mail of bel ons via 020-428 1230.

De kampen van Stichting De Ster worden gesteund door

Dioraphte
kfhein fonds
VSB fonds
Jeugd Vakantieloket
Stiching Elisa Mathilde Fonds
blank
blank
blank
blank
blank
Stichting Zonnige Jeugd
Stichting Zonnige Jeugd